„Kręgle atrakcją mikołajkową”.

czapka    W tym roku mikołajki obfitowały w wyjazdy klasowe, podczas których uczniowie mogli spędzić wspólnie czas poza szkołą. Tak się złożyło, że kilka klas wybrało ten sam rodzaj rozrywki… kręgle. Młodzież z dwóch klas- szóstoklasiści i ich młodsi koledzy z klasy czwartej- pojechali nawet w to samo miejsce do kręgielni „Atom” w Nowym Sączu.

Wszyscy pojawili się koło szkoły o 8.20 na zbiórce, by na godzinę 9.00 dotrzeć na długo wyczekiwane rozgrywki. Na miejscu uczniowie podzieleni byli na trzy zespoły, w których rywalizowali o miano najlepszego. Dwie godziny czasu przepełnione były emocjami, radością i chęcią wygranej. Wśród uczestników byli tacy, którzy gościli w tym miejscu nie pierwszy raz, bowiem ze swoimi najbliższymi mieli okazję spędzać w ten sposób czas. Zdarzało się jednak, z zmagania ze zbijaniem kręgli wymagały nabrania wprawy, bo jak się okazało nie było to takie proste jak początkowo się wydawało.

Kolejnym punktem był postój w restauracji McDonald’s (wiele grup z innych szkół również tam się pojawiła), by zjeść upragnionego burgera, frytki albo… właściwie, to każdy znalazł coś dla siebie odpowiedniego.

Pomysł na wyjazd poddały wychowawczynie: Anna Sus (wych. kl.4) oraz Iwona Rola (wych. kl. 6). Obie panie towarzyszyły swoim podopiecznym w tym wyjątkowym dniu.

Jesteś tutaj: Home Życie szkoły Aktualności Aktualności „Kręgle atrakcją mikołajkową”.