ZIELONO, CZERWONO, ODBLASKOWO - SZKOLNY KONKURS PIOSENKI

odb23W październiku – kolejny już raz - za sprawą akcji „Odblaskowa Szkoła”, odbywały się w naszej szkole liczne konkursy: klasowe i szkolne. W tym przedsięwzięciu nasza placówka bierze udział od wielu lat. W czwartek  25 października 2023 r. odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Odblaskowej, w którym uczestniczyły dzieci z klas od 0 do III. Celem konkursu było prezentowanie umiejętności wokalnych uczniów oraz propagowanie wśród społeczności szkolnej noszenia elementów odblaskowych.

Wychowawcy klas 0-3 przygotowywali uczniów na ten dzień od kilku tygodni. Każda z klas zaprezentowała po jednym utworze związanym z tematem bezpiecznego poruszania się po drogach. Konkursowe jury miało trudne zadanie, bo uczestnicy turnieju wykazali się - w prezentowanych piosenkach - pomysłowością i inwencją twórczą.  Pamiętali również o założeniu odblaskowych kamizelek,  by przypomnieć innym jak ważnym jest bycie widocznym  na drodze.

Mamy nadzieję, iż wszelkie działania organizowane w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła” przyczynią się do podniesienia bezpieczeństwa uczniów na drodze i na długo pozostaną w ich pamięci.

Jesteś tutaj: Home Życie szkoły Aktualności Aktualności ZIELONO, CZERWONO, ODBLASKOWO - SZKOLNY KONKURS PIOSENKI