Szkolni poeci

Szkolni poeciW dniu 20 maja 2015r. w Zespole Szkół w Chełmcu odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu poetyckiego pod hasłem „Znów będą wakacje”. Liczna rzesza uzdolnionych uczniów z naszej szkoły chwyciła za pióra i stworzyła piękne wiersze, które zostały przesłane na konkurs. Okazało się, że wśród naszej szkolnej braci są prawdziwi poeci. III miejsce w kategorii klas 1-3 szkoły podstawowej zajęła Zuzia Wierny z klasy pierwszej, a w kategorii klas I-III gimnazjum również III miejsce zdobyła Agnieszka Uszko. Wyróżnienia otrzymali: Krzyś Groński z klasy 1, Mikołaj Rosiek i Paulinka Wastag z klasy 2, Pawełek Olszewski z klasy 3, Kasia Kotas i Julka Sowa z klasy 4, Tomek Brudziński i Kuba Wierny z klasy 5, Daria Leśniak z klasy I gimnazjum oraz Olimpia Benc i Ola Wierny z klasy III gimnazjum. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe oraz tomik wierszy, w którym zostały zamieszczone wiersze naszych szkolnych twórców. Wszystkim gratulujemy.

Podczas spotkania Ania Grońska, Zuzia Wierny, Kubuś Wierny i Agnieszka Uszko recytowali swoje wiersze, za co otrzymali gromkie brawa.

Nauczyciele, którzy zachęcali uczniów do napisania wierszy to: R. Zielińska, I. Szlag, A. Sezanowicz, Cz. Gadzina i A. Biedroń.

Opiekę nad uczniami podczas konkursu sprawowała A. Biedroń, która dziękuje Rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.