Życie to nie teatr? „Wars i Sawa 2015 ”

Wars i Sawa„Prawdziwa sztuka jest zawsze współczesna”/F. Dostojewski/

Warto powracać we wspomnieniach do tego, co wartościowe, do tego, co wzrusza……. Dlatego, mimo że maj zagościł już w kalendarzu, my na chwilę jeszcze wrócimy we wspomnieniach do kwietnia. Ostatniego dnia tego miesiąca (30 IV) miała miejsce premiera przedstawienia „Wars i Sawa”. Występ zorganizowano dla Rodziców, bliskich, przyjaciół i wszystkich, którzy lubią teatr. Drogiej publiczności dziękujemy za przybycie. Aktorami byli uczniowie klasy VI należący do grupy teatralnej „Tapiry z Madagaskaru”: Gabrysia, Wiktoria, Weronika, Ania, Madzia, Aga, Kamila, Jola, Przemek i Hubert. Legendy uczą nas historii, mówią o prawach i moralności. Spotkanie Warsa i Sawy to jedna z bardziej wzruszających opowieści o miłości i walce o szczęście. Spektakl wzbogacony śpiewem i tańcem szczerze wzruszał. Czego uczy nas ta legenda w dzisiejszych czasach? Chyba tego, że o swoje szczęście trzeba walczyć. Należy też kierować się w życiu odwagą i uczciwością, bo są to wartości, które czynią człowieka bogatym wewnętrznie.

Opiekun koła-Paulina Zarzeka dziękuje aktorom za doskonałe wykonanie zadania i cały rok ciężkiej, ale bardzo owocnej pracy na zajęciach teatralnych.

Podziękowania należą się też Panie Iwonie Szlag i Panu Dyrektorowi Jarosławowi Roli za obecność na występie i pomoc w czasie realizacji spektaklu.

Jesteś tutaj: Home Using Joomla! Using Extensions Components Content Component Article Categories Życie to nie teatr? „Wars i Sawa 2015 ”