ZŁOTO dla Natalki w Konkursie Ortograficznym 2015

Konkurs ortograficzny 2015Po szkolnych eliminacjach konkursu ortograficznego, 8 maja trójka reprezentantów naszej szkoły z klas 1 -3 tj. Julia Chronowska (klasa 1), Natalia Mróz (klasa 2), Karolina Najduch (klasa 3) udała się do Świniarska, aby wraz z koleżankami i kolegami z gminy Chełmiec, powalczyć o tytuł „Mistrza Ortografii 2015”, i zdobyć złoty medal. Konkurs planowany był w trzech kategoriach wiekowych. Polegał na napisaniu dyktanda ortograficznego, rozwiązaniu krzyżówki oraz uzupełnieniu tekstu z lukami na bazie poznanych wyrazów. Dziewczynki spisały się znakomicie, każdej należą się gratulacje, gdyż zadania były trudne, a konkurencja była duża.

Tym bardziej miło jest nam ogłosić, że I miejsce w kategorii klas drugich jury przyznało naszej uczennicy NATALII MRÓZ, która nie tylko pierwsza oddała swoją pracę, ale też najlepiej napisała. GRATULUJEMY! Laureaci konkursu otrzymali bony do zrealizowania w sklepie empik w Nowym Sączu, a wszyscy uczestnicy dyplomy. Organizatorom konkursu dziękujemy, a wychowawczyniom klas1-3: A. Biedroń, Cz. Gadzina, R. Zielińskiej za trud włożony w przygotowania dzieci do udziału w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.