„Zlot” Talentów w Pałacu Młodzieży

Odnajdujemy w poezji coś z prawdy własnego serca

/A. Kamieńska/

natalia aga28 kwietnia w Pałacu Młodzieży odbył się Wojewódzki Konkurs Recytatorski. Naszą zacną szkołę reprezentowały na nim Natalia Mróz (klasa II ) i Agnieszka Rosiek (klasa VI). Dziewczyny recytowały wiersze, którymi podbiły serca jurorów na konkursie w Januszowej (15 kwietnia). Nasze reprezentantki stanęły na wysokości zadania. Ani liczna publiczność, ani ranga konkursu nie stremowały dziewczyn. W czasie konkursu opiekę nad uczennicami sprawowała pani Paulina Zarzeka. Agnieszko, Natalko-gratulujemy sukcesu ! Mamy nadzieję, że odtąd Wasz talent recytatorski uświetni niejedną szkolną uroczystość.