Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Artykuły

Konkurs „Jesienny różaniec”

Różaniec21Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursie na najpiękniejszy jesienny różaniec orgaznizowanym przez LGD „KORONA SĄDECKA”. Praca polegała na własnoręcznym wykonaniu różańca z darów jesieni - kasztanów, żołędzi, jarzębiny i innych.

Na zdjęciu można zobaczyć różaniec wykonany z ziarenek kukurydzy przez Wiktorię Mółkę z klasy 3. Oryginalność różańca i pracochłonność jego wykonania została doceniona przez Jury konkursu. Gratulujemy pomysłowości i zdolności artystycznych naszej trzecioklasistce, która zdobyła II miejsce w tym konkursie!

Dziękujemy za pozostałe również niezwykle piękne prace wykonane przez naszych uczniów! Poniżej link do wyników konkursu oraz zdjęć zwycięskich prac.

https://lgdkoronasadecka.pl/wiadomosc/wyniki-konkursu-jesienny-rozaniec

Jesteś tutaj: Home