Apel do mieszkańców!!!

Librantowa, 12.04.2021 r.

Komunikat – Apel do mieszkańców!!!

Zwracam się za apelem o pilną pomoc dla nowych lokatorów schroniska w Wielogłowach, które w ostatnim czasie przyjęło dużą ilość psów, znajdujących się w tragicznej kondycji zdrowotnej. Potrzebne są używane koce, śpiwory, kołdry, pościel, a także dobra karma. Wszystkich ludzi dobrego serca, którym zbywają w domu tego typu rzeczy, uprzejmie proszę o dostarczenie ich do szkoły w Librantowej lub bezpośrednio do schroniska w Wielogłowach.

Za okazaną pomoc oraz ratunek dla bezdomnych i skrzywdzonych przez człowieka psów serdecznie dziękuję.

Jarosław Rola, dyrektor szkoły